Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-05-13 19:45:43

yoogurth

Gość

Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

Et..
Ogląda ktoś anime z fona ? D
Ja oglądam, mam dość duży ekran *HTC Wildfire* więc oglądanie i czytanie jest całkiem spk, D wygodnie i wgle
Miałem kiedyś iphone i to był koszmar -.- musiałem wszystko konwenterować -,- zajmowało to tak dużo czasu. Wyskakiwały mi też jakieś błędy lub oddtwarzał sam dźwięk.

 

#2 2012-05-13 19:58:22

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

Ja czasem tak mam, gdy wszyscy śpią i nie chce ich budzić, to wchodzę sobie na telefonie na internet, ładuję stronkę, jeśli nie jest za duża to oglądam, a jeśli już jest, to szukam danego odcinka na youtube. Z mangą mam tak samo, ważne by się połączyło. Ale trzeba liczyć się z tym, by mieć naprawdę dobry telefon lub internet.
Ja po prostu podłączam się do swojej neostrady przez telefon i mogę ładować wszystko bez ograniczeń, ale jak już mam korzystać z neta w telefonie, to wtedy są problemy z załadowaniem strony mangi Trwa to "wieczność"


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-05-14 07:06:37

yoogurth

Gość

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

to sb ściągnij ja sobie ściągam anime na fona ze shindena ( gdyż tam najwygodniej się szuka )
a mangi z manga lib.

 

#4 2012-05-14 09:37:43

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

Mam zbyt słaby telefon, ale mój brat czytuje sobie mangi na telefonie Mi się odcinki nie ładują, a mang nawet nie próbowałam czytać.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#5 2012-05-14 10:11:02

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

Nie powiem, że nie korzystam z takich dogodności, najczęściej w nocy. Nie chcę odpalać laptopa, a czytanie/oglądanie na telefonie nie jest niewygodne. Poza tym małe urządzenie jest w takim wypadku korzystniejsze (co prawda mniejszy ekran, ale mi to nie przeszkadza). Czasami znajdzie się jakiś player, który nie chce się za Chiny ludowe otworzyć, jednak w takich wypadkach najczęściej są jeszcze inne odtwarzacze (oglądam tylko na shindenie). Co do mang, śmigają wszystkie, oczywiście online. Nie jestem takim burżujem, żeby korzystać z internetu w telefonie, więc podpinam się pod WiFi.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

#6 2012-05-14 12:21:05

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

Yoogurth to nie był głupi pomysł, chyba tak jest łatwiej, i ściągać na fona też można.
No ale na inne stronki też nie narzekam, chociaż też nie mam rewelacyjnego telefonu, więc muszę uważać, bo raz mi jakiś wirus się ściągnął i na kompa go wrzuciłam, po czym zablokował mi internet


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#7 2012-05-14 13:52:04

yoogurth

Gość

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

no ja tez jak na neta z fona to tylko przez wifi. Teraz mozna prawie wszedzie je zlapac.

 

#8 2012-05-14 18:37:57

 KingNoLife

Bossman

4233595
Call me!
Skąd: Wariatkowo. Izolatka nr 23
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona manga: Code: Breaker, Witch Hunter
Ulubione anime: Binbougami Ga, SAO, Code Geass
Wiek: 16

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

Ja ostatnio pobrałem sobie na telefon jeden rozdział mangi kissxsis na telefon do szkoły....ale niestety, strasznie ciężko było czytać. Nie mam zbyt dużego wyświetlacza <Nokia x2> i musiałem przez cały czas przybliżać obraz. Ale wytrwałem i przeczytałem ten jeden rozdział

Offline

 

#9 2012-05-14 19:10:29

yoogurth

Gość

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

czekaj... x2 ma 240x320 D
ło ciuple, ja bym nie dał rady.

 

#10 2012-05-14 19:20:13

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

Mój wyświetlacz też szału nie robi, bo mam Nokie c3, troszkę przesuwania jest, dlatego zacznę kraść mamie sasmunga galaxy, bo to taki mini tablet i na pewno łatwiej.
Poza tym próbowałam już wgrywać do telefonu anty wirusa, ale się wieszał. Także, teraz siedzę tylko na sprawdzonych stronkach z anime, niestety zazwyczaj kończy się to na YT, a tam kiepsko z napisami. :/


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#11 2012-05-15 09:20:36

yoogurth

Gość

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

JEŻELI KTOŚ BY CHCIAŁ ONLINE NA FONIE PO ANGIELSKU ANIME OGLĄDAĆ TO MACIE :

http://www.animeboy.org/mobile/

WYBIERZCIE TAM ,ŻE MACIE ANDROIDA BO TO JEDNO I TO SAMO.

 

#12 2012-06-05 07:03:47

yoogurth

Gość

Re: Oglądanie Anime i czytanie Mang na fonie ~~

JEŻELI KTOŚ BY CHCIAŁ ONLINE NA FONIE PO ANGIELSKU ANIME OGLĄDAĆ TO MACIE :

http://www.animeboy.org/mobile/

WYBIERZCIE TAM ,ŻE MACIE ANDROIDA BO TO JEDNO I TO SAMO.


a wiedzieliście ,że manga-lib jest też wersji mobilnej ? odkryłem to wczoraj

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmasaże w Ciechocinku komornik warszawa ursus