Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#16 2012-05-04 13:21:26

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Naruto - spekulacje co do dalszej fabuły

To że Itaś może zostać odwołany przez Kabuto to święta prawda ale moja wypowiedź odwoływała się do tego co napisał KingNoLife:

myślę, że tym razem nie da rady Sasuke i po prostu zginie

Ja odczytałam to danie tak jakby Itaś miał polec w walce z Sasuke! A to niemożliwe.

Szczerze mówiąc odwołanie Itasia przez Kabuto jest bardzo prawdopodobne, ale wykombinowany przeze mnie scenariusz zakłada że tak się nie stanie. Jeśli Itachi zgodnie z obietnicą daną kilka chapterów temu Sasuke  porozmawia z nim o zaistniałej sytuacji, to Sasuke na bank złagodnieje.

Jednak jeśli Kabuto poczuje się w końcu zagrożony (jak na razie tylko się śmieje i wcale nie zamierza odwoływać Itachiego, bo jest pewien ze i tak go pokona) i pozbędzie się go, to Sasuke wpadnie w szał, rozwali Kabuto i pójdzie napierdzielać kogokolwiek (najprawdopodobniej Naruto) i moja teoria bierze w łeb. Znaczy nie całkiem bierze w łeb. po prostu nie ma tego dramatyzmu wynikającego z nawrócenia się Sasuke

Naprawdę uważasz, że lepiej będzie dla fabuły, żeby główny bohater zginął? Bo moim zdaniem ta manga  całkowicie straciłaby sens. Zresztą to praktycznie niemożliwe, żeby ktoś tak silny jak Naruto poległ w walce z Sasuke, który jest zadufanym w sobie dupkiem... Przecież dane nam dobrze do zrozumienia, że "lada moment" wszystkie Bijuu ulegną zjednoczeniu i niech mnie kule biją, jeśli Naruciak nie zostanie nowym "Rikodou". I to bardzo niedługo, bo jedynym niespełnionym do tej pory warunkiem jest śmierć Bee (brutalne, ale niestety do przewidzenia).

Chyba, że wszystkie bestie zjednoczy i podporządkuje sobie Tobi Wtedy automatycznie Naruto leży martwy, a Tobi trzęsie światem. I zabija też Sasuke

Takie zakończenie w sumie nie byłoby takie złe... Tylko nie byłabym w stanie przeżyć śmierci Naruto. To shounen. W shounenach główni bohaterowie nie umierają!

To, że Bleach jest ciągnięty na siłę, to prawda, ale w Naruto dzieje się to w znacznie mniejszym stopniu. Bleach po prostu stał się bezsensowny, a Naruto nawet jeśli czasem przewidywalny, to zachowuje logikę.

No i mówię wam, wspomnicie moje słowa czytając ostatnie chaptery mangi! Coś się zmieni. Doświadczymy jeszcze takiego zwrotu akcji, że szczęki będziemy zbierać z podłogi. Na Bleachu postawiłam krzyżyk, ale Naruto ma jeszcze czasem naprawdę dobre chaptery... a to oznacza, że to co serwuje nam Kisiel teraz to tylko cisza przed burzą


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#17 2012-05-04 13:42:20

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Naruto - spekulacje co do dalszej fabuły

Ależ ja jestem na bieżąco z mangą, ale tu na razie były wspomniane nasze pomysły na zakończenie, a nie co się dzieje w mandze...dalsza fabuła może się tak zmienić, że ani moje, ani Kinga, ani Twoje zakończenie nie będzie pasować ^^ Pamiętaj to są tylko propozycje.

No dokładnie, Itachi zostanie odwołany, skoro sam tego chce, ale Kabuto musi tak czy owak poczekać, bo przecież wszystkich razem przywaołał, i jeśli odwaoła Itachi'ego to i resztę, a na razie nie jest mu to na rękę.

Czy takie zakończenie ze smiercią byłoby lepsze dla fabuły? Nie wiem, ale na pewno by można było ciekawe dyskusje prowadzić. A nie ciągle szczęśliwe zakończenia. Taka śmierć bohatera budziła by pewne kontrowersje i wreszcie mogłoby być ciekawie.
No i może zachowuje logikę, ale im dalej tym czuć, ze będzie co raz nudniej. Lubię tą mangę i anime, ale to już nie ta sama zabawa co na początku.

No ja w przeciwieństwie do Ciebie na nikim nie stawiam krzyżyka, bo Bleach miał swoje dobre początki, a to że koniec nie wyszedł to trudno, ja go miło wspominam, tak samo jest z Naruto, początki super, ale teraz już mnie nudzi, nie zaskakuje, ale mimo to czytam, bo jestem przyzwyczajona ^^

Ostatnio edytowany przez Bay (2012-05-04 13:45:02)


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldezynfekcja brwilno