Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-05-13 09:06:51

yoogurth

Gość

Japońskie ... dziwactwa.

Natrafiliście się w necie na takie ...dziwne rzeczy ?

np. Pepsi o dziwnych smakach :

http://smt.blogs.com/.a/6a00d8341c68f55 … 970c-800wi

m.in. smak świeżych ogórków O.O

Kitkaty :

http://www.textappeal.com/wp-content/up … japan1.jpg

Podoba mi się to :3
A tutaj o japońskich wynalazkach : ( wtf? _)
http://nortus.pinger.pl/m/3590269

 

#2 2012-05-13 11:59:38

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Japonia ma coś z głową, albo chcą na siłę być oryginalni. Pepsi to pepsi, z cytrynką rozumiem, ale o smaku ogórka? To już jest głupie, no chyba, że stworzyli je dla kobiet w ciąży, które nagle mają ochotę na ogórka, to biegną po pepsi
A oglądając ten ostatni link, to padłam ze śmiechu, chociaż sama nie wiem czy bardziej nie chciało mi się płakać widząc ich pomysły Dla mnie to wcale nie jest ułatwienie życia, tylko wyglądanie jak pajac


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-05-13 12:16:59

yoogurth

Gość

Re: Japońskie ... dziwactwa.

mamo.
Pepsi o smaku ogórków jest bardzo dobre. Jak chcesz to może jeszcze będzie na allegro.
*nie ma to jak kupowac jedzenie na allegro *

 

#4 2012-05-13 12:48:52

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Może i dobre, ale bez przesady, oni chyba nie wiedzą co z czasem robić, nie chodzi mi tylko o pepsi ogórkowe
Tylko o to niżej. Moje zdanie jest takie, że mi się to nie podoba i jakoś nie zmienię zdania.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#5 2012-05-13 13:16:37

yoogurth

Gość

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Ale za to mają się ciekawie Ja bym chciał żeby np. w polsce co miecha wydawali specjalne edycje pepsi *czytaj pepsi o smaku żelków*

 

#6 2012-05-13 16:36:01

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Japońskie ... dziwactwa.

No tak, o ile to stare nadal będzie do kupienia, bo jakoś przyzwyczaiłam się do oryginalnego i nie pijam go za często, więc mi nie przeszkadza, że ciągle jest takie samo, no ale, jeśli ktoś lubi eksperymenty to śmiało. Tylko ciekawi mnie ile osób po smaku ogórków lub innych będzie miało zgagę Ale powiem tak, chce ktoś smak ogórków w pepsi, to niech piję pepsi i dogryza ogórka na to samo wyjdzie. Tak samo zrobić z żelkami


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#7 2012-05-13 17:06:35

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Mówią że Japonia to inteligentny naród ale czasem myślę czy na pewno. ;d


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

#8 2012-05-13 18:15:19

yoogurth

Gość

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Nie wydaje mi się ,że przez kontrowersyjne wynalazki powinieneś wątpić w ten FAKT.
Czyli według twojego toku myślenia można powiedzieć ,że ten ,który nic nie robi jest inteligentniejszy od tego co wymyśla powyższe wynalazki.

 

#9 2012-05-13 18:24:07

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Ale co to za wynalazki tak naprawdę nie mają praktycznego zastosowania. Nie mów mi że np. założył na głowę nie wiem jak to nazwać "hełm z papierem toaletowym" ? Myślę że nie. Po za tym my Polacy też mamy swoje wielkie wynalazki lecz zamiast to jakoś ciągnąć to sprzedajemy na zachód a potem za grube miliony odkupujemy.


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

#10 2012-05-13 18:34:28

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Fireman zgadzam się z Tobą, bo Yooghurt zrozum, jaki to wynalazek? mieć papier toaletowy na głowie, jak można w kieszeni mieć chusteczki higieniczne, a jak się skończą, to iść do kiosku po kolejne?
I właściwie racja, jak takie coś można nazwać wynalazkiem, bo nie rozumiem? Mi jakoś by to nie pomagało, tylko denerwowało, że coś mi "dynda" na głowie.
Naprawdę Japonia może i ma fajne samochody, cieszą się sprzedażą laptopów i innych rzeczy, ale widać jest i druga strona całej ich inteligencji.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#11 2012-05-13 19:27:08

yoogurth

Gość

Re: Japońskie ... dziwactwa.

ale porównujecie tylko do jednej opcji.
A np. Klej-masło jest o wiele bardziej praktyczny niż machanie nożem D

 

#12 2012-05-13 19:48:46

 Zoro

Bossman

Skąd: Toruń w Nowym świecie
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 180
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Death Note, One Piece
Wiek: 23

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Jak dla mnie większość takich wynalazków jest robiona na siłę i tylko dlatego, że jeszcze-tego-nie-było. Co dalej? Może żywność, która będzie się sama przeżuwała i trawiła, żeby odciążyć nasze delikatne żołądeczki? Niech jeszcze wymyślą coś, żeby nie trzeba było oddychać, bo to takie męczące (: A co do masła w sztyfcie to kurwa.... no comment. Ale jeśli już prasa oczekiwałaby ode mnie jakiegoś sensownego komentarza to powiedziałbym, że wolę mieć nóż, którym przy okazji pokroję wszystko w około Poza tym zwykłe masło mogę wziąć na palec i oblizać!!!


"Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność - Wujaszek Ben"

http://28.media.tumblr.com/tumblr_m2zwihTXGC1qgn1epo1_500.gif

Offline

 

#13 2012-05-13 19:58:16

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Rozwaliłeś mnie Zoro na łopatki. No ale coś w tym jest, bo ja się przyzwyczaiłam do noża i jakoś używam go do krojenia, a potem od razy smaruję nim chleb, więc taki sztyft mi nie potrzebny. Ale możliwe, że to im ułatwia życie, ale co jak będą tylko na takich rzeczach bazować, a potem się coś zepsuje? Ciekawe jak długą datę ważności mają w tym sztyfcie masła?
I ogólnie nie wiem czy smak by się nie zmienił, to sztyft to totalnie ciasny plastik.
Poza tym jak mają bazować tylko na takich rzeczach, to potem nie będą wiedzieli co robić z nożem


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#14 2012-05-14 07:03:16

yoogurth

Gość

Re: Japońskie ... dziwactwa.

@ Zoro.
Kroisz chleb nożem do masła ?

 

#15 2012-05-14 12:12:31

 fireman

Majtek

Skąd: B.......w
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 40
Punktów :   
Ulubione anime: Great Teacher Onizuka
Wiek: 19

Re: Japońskie ... dziwactwa.

Co do masła w sztyfcie to nie dałbym się namówić nawet na testowanie tego ;p jeszcze później bym pomylił te masło z klejem i potem dziwić czemu kanapki tak się kleją do siebie
A tak na poważnie to te pomysły opierają się na tym zrób coś czego jeszcze nikt nie wymyślił a może się sprzeda.


http://i206.photobucket.com/albums/bb319/undeadsurvivor/Black%20Lagoon/Cross-Counter-BlackLagoon.gif

"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plciechocinek noclegi Komornik Jarocin