Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-06-09 20:35:17

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Doujinshi Bleach

A teraz coś dla fanów Blicza
Dwa epickie w swojej beznadziejności komiksy. Znaczy tak: mocno kontrowersyjne, ale jak na chwilę człowiek zapomni jakie więzy łączą bohaterów tych doujinów, to można się nieźle pośmiać ^^
1. Hitsugaya x Matsumoto x Inoue z zaskakującym zakończeniem
2. Ganju Shiba x Kūkaku Shiba (tak, to rodzeństwo)
i 3. Ichigo x Yoruichi :3 Pamiętacie tą epicką scenę podczas kąpieli? Alternatywne zakończenie. Baaaardzo mi się podoba :] I kończy równie abstrakcyjnie co pozostałe dwie.
http://www.hentairules.net/gal/_2011/at … onsen.html

Coś jeszcze wrzucę później


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-06-09 23:39:34

 Observer

Kucharz Okrętowy

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona manga: Berserk, AirGear
Ulubione anime: B/N/K-gatari, EF
Wiek: 22

Re: Doujinshi Bleach

Faktycznie mocno kontrowersyjne! O.O  Pomijając już motyw motyw kazirodztwa i spuszczanie się na kota... (x_X) to czy ten pierwszy nie jest jakby... trochę nielegalny?!
Swoją drogą jakby złożyć do kupy cycki Inoue i Matsumoto (zwłaszcza z tego doujinu) to wyszłoby więcej mięcha niż tego z którego się składa cały Siwek!


„Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.”  T.P.

Offline

 

#3 2012-06-10 10:23:54

R.

Bossman

Skąd: Niflheim
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 150
Punktów :   
Wiek: 999~+

Re: Doujinshi Bleach

O, nie, nie, nie. Po co ja weszłam na tę stronę... Przejrzałam tylko jeden doujin, ten z Hitsugeją i... nie wiem, kto, u cholery, ma takie pomysły. Przecież ten chłopaczek w ogóle się tam nie nadaje. Jeszcze Matsumoto z Inoue się na niego rzuciły (desperatki). Przecież to jest waga piórkowa vs waga ciężka. Poza tym - za małe gabaryty. Kuukaku i Ganju sobie daruję, ze względu na to, że Kukaku lubię, a o Yoruichi nie ma w ogóle mowy. Chyba bym tego nie przeżyła haha. Doujiny nie (wszystkie) są złe, pod warunkiem, że ich tematyką nie jest blicz/naruto.



"- Więc czymże jesteś?
- Określać, znaczy ograniczać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plciechocinek hotel wellness komornik sądowy warszawa