Ogłoszenie

***

Konkurs One Piece!
Potrzeba więcej ochotników!

OP KONKURS

#1 2012-04-01 01:55:26

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

Tutaj możemy oceniać i opisywać i rozmawiać o ostatnio wydanych chapterach mangi.
Zapraszam do dyskusji.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#2 2012-04-02 13:58:26

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

Jeśli dobrze pamiętam, to ostatni chapter Naruto był o tym jak Sasuke i Itachi walczyli z Kabuto. Nie mogę uwierzyć, że walczyli razem, ramię w ramię z wrogiem. W końcu Sasuke nie pali się do tego by współpracować z bratem.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#3 2012-04-02 15:08:21

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

Dlaczego? Przecież Sasuke kocha brata i całe zło które robi, robi dla niego. Rozmowa z nim i walka ramię w ramię jest raczej czymś za czym tęsknił. Mnie tam zastanawia raczej jak Kisiel rozwiąże potem sprawę walki Saskusia z Naruto. Przecież Sasuke którego widzimy jest tak jakby w pełni rozumny... Nie mogę sobie wyobrazić że ten Sasuke pójdzie później do Naruto żeby go zabić i zniszczyć wioskę, bo tak.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#4 2012-04-02 20:29:29

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

Rozumny? Dla mnie to chore zabić własnego brata nie znając całej prawdy.
Ja tam nie wiem jaki Sasuke jest, bo dla mnie to jedna z najgorszych postaci, jest nudny, przewidywalny i dlatego mnie dziwi, że nagle z bratem w ramie w ramię walczy Tęsknota? Możliwe.
W pełni rozumny? zobaczymy na jak długo i jakie są jego szczere zamiary.

Walka Sasuke i Naruto? Ciekawe czy w ogóle będzie, bo z góry było założone, że tak będzie się kończyć Naruto. Chciałabym by Sasuke zginął z ręki Naruto, a w ostatniej chwili przed śmiercią zrozumiał co stracił i co źle zrobił, no ale kto powiedział, że to musi być happy end ^^


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#5 2012-04-02 20:49:28

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

Akurat co do deblizmu Sasuke to się zgadzam
Ale z drugiej strony on myślał, że zna całą prawdę. Widział jak jego brat zabija ich rodziców. Ba, ten sam brat powiedział mu, że zrobił to bo miał taki kaprys, a potem sam podjudzał do zemsty. No to się wziął zemścił, a kiedy poznał prawdę było już za późno.
Powiem szczerze, że do tego momentu jeszcze mogłam go jakoś zdzierżyć. Ale jak zapałał rządzą zemsty na wiosce, bo miał żal do samego siebie to wymiękłam. Tego obecnego Sasuke nie znoszę jak diabli!
No ale jego nastawienie do brata uległo drastycznej zmianie. Doszedł do wniosku, że braciszek jednak go kochał i że go chronił, więc to chyba normalne że skoro udało mu się go spotkać to traktuje go przyjaźnie. Skoro braciszek poprosił o pomoc to się zgodził. Sasuke od jakiegoś czasu zachowywał się jak klasyczny szaleniec, a tu nagle wrócił do normalności. Teraz pytanie: już taki zostanie czy wróci do wizerunku opętanego wariata?


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#6 2012-04-11 16:04:14

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

D.Lilith napisał:

Tego obecnego Sasuke nie znoszę jak diabli!
No ale jego nastawienie do brata uległo drastycznej zmianie. Doszedł do wniosku, że braciszek jednak go kochał i że go chronił, więc to chyba normalne że skoro udało mu się go spotkać to traktuje go przyjaźnie. Skoro braciszek poprosił o pomoc to się zgodził. Sasuke od jakiegoś czasu zachowywał się jak klasyczny szaleniec, a tu nagle wrócił do normalności. Teraz pytanie: już taki zostanie czy wróci do wizerunku opętanego wariata?

Zależy jaki jest jego prawdziwy motyw, czy przypadkiem nie udaje tylko takiego normalnego? By zdobyć zaufanie, a potem zdradzić wszystkich? Bo on uważał długi czas, że został zdradzony. Jak dla mnie Sasuke, nawet jeśli chodzi o ostatnie chaptery będzie dziwny i nigdy go nie polubię.
Zresztą bez sensu byłoby, gdyby Sasuke był dobry, gdzie ta ostateczna walka Naruto z nim, bo ja chętnie bym to zobaczyła. Dwóch potężnych shinobi walczących na śmierć i życie, kiedyś przyjaciele, teraz wrogowie, cudownie :3


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#7 2012-04-12 17:27:04

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

Ostatni chapter jak dla mnie był słaby... No, całkiem spodobały mi się fragmenty z przesłością Kabuo, ale całośc jako całośc nic nie wnosła do historii. Nic się nie zmieniło, nie było żadnego zwrotu akcji... Powoli walka Uczichow zaczyna mnie nudzić. Ile chapterów może być pośświęcone tylko im?! Na dodatek nie walczą z Kabuto tylko wspominają przeszłść .
W następnym chapterze chcę Madarę i jego mażdzące teksty ^^


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

#8 2012-04-12 19:55:51

 Nami

Shichibukai

Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 520
Punktów :   
Ulubiona manga: Mars, Death Note, Nana
Ulubione anime: Paradise Kiss, Higashi no Eden

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

No to tak samo jak walka Sasuke i Itachim się ciągnęła. Zresztą zauważyłam, że już wszystko ciągną byle by przedłużyć, chyba nie chcą skoczyć tak jak Bleach. Ale też źle robią, bo im dłużej coś się dzieje (to samo), tym szybciej się to nudzi.


"Ludzie są głupi, podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda."

Offline

 

#9 2012-04-14 19:40:35

Kira ;]

Majtek

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

Sasuke nie no on dosłownie "łyka jak pelikan" a co do ostatniego chaptera to podobały mi się 2 motywy ze Itachi ma coś w zanadrzu a co do wspomnień Kabuto było bardzo ciekawe czy dadzą trochę więcej, może ale co do wali jakiej myślicie Sasuke z Naruto owszem chciał bym by Naruto go zabił albo Naturo zginął a Sasuke został ocalony z ostatnich wypowiadanych słów Naruto z został najsilniejszym Hokage oprócz 1!!!    czekam z Niecierpliwościom co się z takie ze wszystkimi Kage ale to znając  nasze szczęście jeszcze z 10 chapterów.

Na wszystkich bogów pogańskich... Używaj interpunkcji i poprawiaj błędy ortograficzne, bo nie sposób wywnioskować o co chodzi w tym poście.
Lilith.D

Offline

 

#10 2012-04-22 08:34:41

 D.Lilith

Admirał Marynarki

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 508
Punktów :   
Ulubiona manga: One Piece
Ulubione anime: Gintama
Wiek: 22

Re: Porozmawiaj o ostatnim chapterze [SPOILERY]

Nie cierpię chapterów składających się tylko i wyłącznie z retrosów... Dobra, czasem bywają ciekawe... Ale ten ostatni był raczej przeciętny. Ot, po prostu musiał nam wyjaśnić jak Kabuto poznał Orochimaru.
Dowiedzieliśmy się, że Konoha nie zawaha się przed szantażem kiedy im na czymś zależy, oraz że Kabuto przed poznaniem wężowego był przeuroczym dzieciakiem. Koniec. Chapter oceniam na jakieś 6 punktów na 10 możliwych.


http://images.ados.fr/photo/4487062448/one-piece/jewelry-bonney-29618647c7.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnocleg ciechocinek BoĂŽte de vitesses automatique Mitsubishi przedszkole prywatne gocław